piątek, 16 listopada 2012

Nota prawna

  1. Niniejszy blog, jak też cała jego zawartość (treść) z założenia ma charakter informacyjny i ma na celu obrazowanie pewnych problemów prawnych z dziedzin będących przedmiotem zainteresowania mojego, czyli autora. 
  2. Artykuły oraz pozostała treść umieszczona na niniejszym blogu nie stanowią porady prawnej ani opinii prawnej. Materiały zamieszczone w  serwisie odzwierciedlają jedynie indywidualne poglądy autora na określone zagadnienia prawne i nie mogą stanowić podstawy jakiejkolwiek jego odpowiedzialności w stosunku do osób trzecich - między innymi z uwagi na zmienność treści przepisów, kierunków orzecznictwa czy też poglądów doktryny. Treści prezentowane przez autora nie odzwierciedlają poglądu żadnej innej osoby fizycznej lub prawnej, a także żadnej instytucji państwowej i nie mogą być z nimi utożsamiane.
  3. Treść bloga nie stanowi opinii lub informacji prawnej i nie może być podstawą do podejmowania decyzji z zakresu prawa czy obrotu gospodarczego. Autor bloga nie odpowiada za szkodę wyrządzoną zastosowaniem lub brakiem zastosowania się do treści znajdujących się w serwisie. Każdy czytelnik wykorzystuje poglądy przedstawione przez autora dla własnych potrzeb jedynie na własną odpowiedzialność. Czytelnik nie jest związany opiniami przedstawianymi w artykułach i komentarzach przez autora oraz osoby trzecie. 
  4. Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za komentarze osób trzecich w jakimkolwiek zakresie. Autor nie ingeruje w treść oraz w formę wyświetlanych komentarzy. 
  5. W przypadku zauważenia przez czytelnika naruszenia powszechnie obowiązującego prawa, w tym prawa osób trzecich – należy zgłosić przedmiotowe nieprawidłowości Autorowi bloga na adres e-mail tomuuu[at]o2.pl (zamiast "[at]" wpisać "@"), wskazując na uzasadnienie stwierdzonego naruszenia oraz podając adres kontaktowy poczty elektronicznej. 
  6. Na niniejszym blogu używamy plików cookie Google, by móc świadczyć usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

0 komentarze:

Prześlij komentarz